פיליפינית – מאפשר לכם למצוא עובד זר סיעודי שכבר נמצא בישראל ומוכן להעסקה מידית – חינם !
חיפוש : גיל: ניסיון עם:
העסקת עובד זר סיעודי

היתר להעסקת עובד זר – למי זה מגיע?

החוק הישראלי אינו מאפשר להעסיק עובד זר ללא היתר, וההיתר ניתן רק לאנשים מסוימים במצבים ספציפיים. היתר לעובד זר סיעודי יינתן לאדם אשר נזקק לטיפול והשגחה רוב שעות היממה, אם בשל מצב סיעודי קבוע או מצב זמני, לרבות לאחר שחרור מבית חולים. ממשלת ישראל קבעה קריטריונים ברורים לזכאות להעסקת עובד זר.

גלשו לקישור הבא על מנת לקבל את המידע הנדרש: קריטריונים למתן היתר להעסקת עובד זר בענף הסיעוד


ההתארגנות להעסקת עובד זר
על מנת להעסיק עובד זר סיעודי באופן חוקי ומסודר, יש צורך לפנות לחברת השמה בעלת היתר מהממשלה. חברת ההשמה אחראית למצוא את העובד הזר המתאים לכם, לייבא אותו מחו"ל במידת הצורך, ולטפל בכל המסמכים הנדרשים למימוש העסקתו. לשם כך תגבה מכם החברה סך של עד 2,000 ש"ח, המהווה דמי תיווך על פעילותה. שכירת שירותיה של חברת ההשמה כרוכה בהוצאה משמעותית ולעיתים אף באיבוד של זמן יקר עד למציאת העובד הזר. על מנת לחסוך בזמן וכסף – אפשר לעשות זאת גם אחרת...


עשו זאת בעצמכם – בעזרת "פיליפינית" ולשכת סיעוד פרטית
אפשר לחסוך את התהליך מול חברת ההשמה ע"י טיפול עצמאי שייעשה בפשטות ובקלות. אתר פיליפינית יסייע לכם כבר בצעד הראשון והחשוב מכל – מציאת עובד זר סיעודי שמתאים בדיוק לצרכים שלכם. מרגע שמצאתם עובד שכזה מתוך המאגר הרחב שלנו, תוכלו להגיש את המסמכים לקבלת היתר בצורה עצמאית וללא פעילות תיווך של חברת השמה, הכרוכה בזמן המתנה ובתשלום עמלה. לחילופין תוכלו לפנות ללשכה פרטית בתחום הסיעוד, שתרשום את העובד אצלה ותסייע לכם בהגשת המסמכים – ללא תשלום או בתשלום סמלי בלבד. לאחר רישום העובד בלשכה, כל שיידרש מכם הוא לשלם ללשכה סך של 70 ש"ח עבור ביקור של עובדת סוציאלית בכל רבעון.

גלשו לקישור הבא על מנת לצפות ברשימת לשכות פרטיות.


המלצות להתנהלות מול לשכה פרטית
לשכה פרטית בתחום הסיעוד הינה חברה בעלת רישיון לעסוק בתיווך סיעודי בינארצי, דהיינו – ביבוא עובדים זרים והשמתם. כל עובד זר וכל מעסיק חייבים להירשם בלשכה פרטית בעלת רישיון והיתר. הלשכה חייבת לספק את שירות הרישום והטיפול במסמכים. ישנן לשכות הגובות על כך תשלום סמלי ואחרות המבצעות זאת בחינם. מניסיוננו העשיר בתחום, אנו ממליצים לכם לפנות למספר לשכות פרטיות על מנת לבחון את התנאים והיחס, ולבחור את זו שמתאימה לכם ומסתמנת כנוחה והמקצועית ביותר. שימו לב, במקרים רבים יציעו לכם הלשכות לטפל בהבאת עובד זר מחו"ל עבורכם, שכן זהו השירות ממנו הן מרוויחות. לפיכך, הבהירו מראש כי כבר מצאתם עובד זר סיעודי השוהה בישראל וכל שנדרש הוא רישומו והטיפול במסמכים.

גלשו לקישור הבא לקבלת מידע מפורט בעניין שינוי שיטת ההעסקה והרישום של מעסיקים ועובדים זרים בענף הסיעוד דף מידע למעסיקים- עובדים זרים בענף הסיעוד


אנו מאמינים שהמידע שהענקנו, יאפשר לכם להעסיק עובד זר בצורה הקלה, המהירה והזולה ביותר. עשו כבר עתה את הצעד הראשון והיכנסו לחיפוש עובד זר .


בהצלחה!